Piłka nożna. Co słychać w V lidze oraz A i B klasie? |ZDJĘCIA

Zbigniew Brucki
Udostępnij:
W V lidze oraz A i B klasie jedenastki finiszują do mety sezonu. Sprawdź tabele, wyniki.

V liga I grupa

Grupa mistrzowska: Ogniwo Sopot – GLKS Różyny 0:2. Bramki: Mateusz Wólczyński (71), Daniel Jakuszczonek (84). AS Kolbudy - Czarni Pruszcz Gdański 3:1. Bramki: Przemysław Kuss (35), Bartłomiej Merchel (61, 67). AP Sopot - Orkan Rumia 3:6. Kamionka Sopot - Błyskawica Reda 4:1. 26. kolejka (6.06): Orkan - Zenit (12.00), Ogniwo - Czarni (11.00), AP Sopot - Kamionka (17.00), AS Kolbudy - Błyskawica (17.00).

Tabela

1. AS Kolbudy 24 49 67-34
2. Czarni Pruszcz Gd. 23 49 73-38
3. Orkan Rumia 23 47 80-41
4. GLKS Różyny 24 46 80-55
5. Zenit Łęczyce 23 46 70-36
6. Ogniwo Sopot 24 45 74-39
7. Błyskawica Reda 24 35 66-63
8. AP Sopot 23 33 58-48

Grupa spadkowa: GTS Goszyn - Orzeł 1:2. Bramki: Piotr Gierałtowski (8) – Jakub Pelowski (18), Michał Podobiński (78). Potok Pszczółki - Bałtyk II Gdynia (przy stanie 0:9 przerwany w 75 min. z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy). Inne wyniki: Sztorm - Sierakowice 3:2, Sporting - Orlęta 3:3. 26. kolejka (6.06): Orkan - Zenit (12.00), Ogniwo - Czarni (11.00), AP Sopot - Kamionka (17.00), GKS Kolbudy - Błyskawica (17.00), Bałtyk II - Sierakowice (20.45), Orzeł - Potok (5.06, 15.00), Sporting - Mokry Dwór (16.00), Goszyn - Sztorm (18.00).\

Tabela

9. Kamionka Sopot 23 33 43-44
10. Orlęta Reda 24 36 72-39
11. Orzeł Trąbki Wlk. 23 35 46-48
12. Bałtyk II Gdynia 22 30 52-55
13. GKS Sierakowice 23 29 59-60
14. GTS Goszyn 24 28 41-70
15. GTS Mokry Dwór 23 21 43-62
16. Sporting Leźno 24 19 38-56
17. Sztorm Kosakowo 23 19 37-64
18. Potok Pszczółki 23 0 7-154

V liga II grupa

Grupa mistrzowska: Wietcisa - Orzeł 1:0. Bramka: Bartłomiej Trzoska (37). Beniaminek 03 - Olimpia 2:1. Bramki: Karol Zieliński (62), Juan Nuez (90+1) – Wojciech Pliszka (89). Inne wyniki: Borowiak - Radunia II 3:2, Żuławy - Pomezania 0:3. 24. kolejka (5-6.06): Orzeł - Beniaminek (s. 15), Pomezania - Wietcisa (s. 17), Victoria - Czarni (s. 15).

Tabela

1. Borowiak Czersk 22 54 55-23
2. Żuławy Nowy Dwór 22 46 72-23
3. Beniaminek 03 SG 22 45 46-30
4. Pomezania Malbork 22 41 59-31
5. Wietcisa Skarszewy 22 41 64-39
6. Radunia II Stężyca 22 38 55-32
7. Orzeł Subkowy 22 31 41-36
8. Olimpia Sztum 22 26 42-44

Grupa spadkowa: Relax - Meteor 0:3. Bramki: Maciej Woźniak (26), Patryk Barłożewski (73), Krystian Zieliński (86). Wisła - Spójnia 1:1. Bramki: Karol Grądziel (71) – Szymon Kupniewski (84). Victoria - Tęcza 5:0. Bramki: Grzegorz Skórczewski (49), Piotr Drzewicki (52), Filip Ferdynus (63), Patryk Pobłocki (90+3, 90+5). Mady - Czarni 0:0.

Tabela

9. Wisła Tczew 22 29 45-44
10. Tęcza Brusy 21 28 38-53
11. Meteor Pinczyn 22 27 37-34
12. Victoria Kaliska 22 25 43-61
13. Spójnia Sadlinki 21 22 36-40
14. Pogoń Prabuty 21 17 40-58
15. Mady Ostaszewo 22 16 29-47
16. Czarni Przemysław 21 15 28-86
17. Relax Ryjewo 21 14 29-78
24. kolejka (5.06): Olimpia - Borowiak (15.00), Orzeł - Beniaminek (15.00), Pomezania - Wietcisa (17.00), Żuławy - Radunia II (16.00), Tęcza - Relax (17.00), Victoria - Czarni (15.00), Spójnia - Pogoń (11.00), Meteor - Mady (15.00).

A klasa II grupa

26. kolejka: GKS II Kowale - Orzeł 3:8, Osiczanka - Sulmin 1:0, Jaguar II - Gedania II 0:1, Sokół - Portowiec 2:0, Rotmanka - Stoczniowiec 1:3, Gryf - Wisła 2:2, Gowidlino - Mściszewice 1:4. 28. kolejka (5-6.06): GKS II Kowale - Sulmin (s. 11), Orzeł - Gedania II (n. 12), Osiczanka - Portowiec (n. 14), Jaguar II - Stoczniowiec (16.06, 18.00), Sokół - Wisła (s. 16), Gryf - Mściszewice (n. 11), Amator - Gowidlino (n. 17).

Tabela

1. Gedania II Gdańsk 22 54 78-18
2. Amator Kiełpino 21 48 78-34
3. Stoczniowiec Gdańsk 21 48 63-20
4. Osiczanka Osice 21 48 65-29
5. KS Mściszewice 21 45 64-35
6. Orzeł Straszyn 22 43 44-29
7. GTS Rotmanka 22 34 46-51
8. GKS II Kowale 21 29 45-58
9. Jaguar II Gdańsk 22 28 63-51
10. Wisła Długie Pole 21 18 37-68
11. Sokół Ełganowo 22 17 26-54
12. Portowiec Gdańsk 22 15 32-79
13. Gryf Goręczyno 22 14 29-65
14. KS Sulmin 21 14 27-67
15. FC Gowidlino 21 9 30-69

A klasa IV grupa

26. kolejka: Nogat - Rodło T. 1:2, Ruch - Rodło K. 0:5, Błękitni - Delta 3:1, Błyskawica - Świt 3:1, Czernin - Skra 3:0, WKS Lignowy - Wisła 1:2, Mewa - LKS Waplewo 1:3, Pogoń S. - Pogoń G. 4:2. 28. kolejka (5-6.06): Nogat - Rodło K. (s. 14), Rodło T. - Delta (s. 16), Ruch - Świt (n. 17), Błękitni - Skra (n. 17.30), Błyskawica - Wisła (n. 16.05), Powiśle - LKS Waplewo (n. 16), WKS Lignowy - Pogoń G. (s. 17), Mewa - Pogoń S. (n. 16).

Tabela

1. Wisła Korzeniewo 23 64 96-27
2. Błękitni Stare Pole 23 58 98-25
3. LKS Waplewo Wlk. 23 44 56-27
4. Świt Radostowo 23 43 48-21
5. Rodło Kwidzyn 23 43 56-35
6. Delta Miłoradz 23 39 44-32
7. WKS Lignowy 23 35 48-48
8. Błyskawica Postolin 23 34 57-60
9. Nogat Malbork 23 28 36-51
10. Rodło Trzciano 23 27 53-65
11. Mewa Gniew 23 27 50-64
12. Powiśle Czernin 22 22 34-58
13. Ruch Gościszewo 23 21 35-60
14. Pogoń Smętowo 23 18 46-91
15. Pogoń Gardeja 23 17 27-60
16. Skra Kończewice 23 5 18-78

B klasa grupa II

24. kolejka: Morena - Wisła 3:2, Juszkowo - Rokitnica 0:2, GKS Trąbki - GTS Pruszcz 1:1, Klukowo - Żukowo 2:6, Korona - Pomerania 7:1. 25. kolejka (5-6.06): Czarni II - Morena (n. 15), Pomerania - Klukowo (s. 19.10), Żukowo - Grabiny (s. 16), GTS Pruszcz - Juszkowo (9.06, 19.00), Rokitnica - Wisła (s. 16).

Tabela

1. Korona Cedry Małe 16 43 114-21
2. Morena Gdańsk 16 43 67-34
3. GTS Juszkowo 17 34 65-24
4. Czarni II Pruszcz Gd. 15 27 54-29
5. GKS Żukowo 16 26 59-40
6. Wisła Steblewo 17 21 45-66
7. Grabiny Zameczek 16 20 49-44
8. GTS Pruszcz Gd. 16 18 34-51
9. GKS Trąbki Wielkie 17 15 36-60
10. GTS Rokitnica 17 14 33-94
11. UKS Klukowo 16 11 28-82
12. Pomerania Gdańsk 15 7 24-63

B klasa grupa VI

21. kolejka (29-30.05): Supra - Centrum 1:1, Wandowo - Osiek 1:4, Orzeł - Pomorzanka 1:2, Sokół - Powiśle 6:1. 22. kolejka (5-6.06): Centrum - Sokół (s. 17), Powiśle - Korona (s. 11), Sobieski - Orzeł (s. 14), Pomorzanka - Wandowo (n. 16), Osiek - Supra (n. 16).

Tabela

1. Supra Kwidzyn 14 40 94-15
2. Centrum Pelplin 14 37 102-21
3. Sokół Lubichowo 14 33 78-24
4. Pomorzanka Skórcz 13 25 50-43
5. Powiśle Rakowiec 14 21 56-47
6. OTS Osiek 14 16 33-39
7. KP Wandowo 14 11 21-60
8. Sobieski Gniew 13 10 26-97
9. Orzeł Borkowo 14 6 24-87
10. Korona Rywałd 14 4 19-70

Piłka nożna. Co słychać w V lidze oraz A i B klasie? |ZDJĘCIA

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie