Skarszewska Majówka ZDJĘCIA

red.
Wielki mecz piłki nożnej pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich a Reprezentacją Gminy Skarszewy oraz koncerty. Tak wyglądała Skarszewska Majówka.

Mecz trzymał w napięciu do samego końca. W szóstej minucie spotkania bramkę zdobyła Reprezentacja Artystów Polskich. Na drugą bramkę trzeba było poczekać aż do końcowych minut meczu, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla drużyny ze Skarszew. Zespół wyrównał i ostateczne rozstrzygnięcie musiało zapaść w rzutach karnych. Reprezentacja Gminy Skarszewy wygrała 5:3, a ostatni, decydujący rzut karny wykonywał ksiądz Dariusz Leman.