Osobowości Roku 2016 w powiecie starogardzkim

red.
Miło nam ogłosić zwycięzców głosowania w plebiscycie Osobowości Roku 2016 w powiecie starogardzkim.

Głosami Internautów i Czytelników pierwsze miejsce w kategorii kultura zdobył Piotr Łangowski. Druga jest Anna Sakowicz, a trzecia Regina Kotłowska. W kategorii działalność społeczna i charytatywna pierwsze miejsce zdobyła Gabriela Wątka. Na drugim miejscu uplasowała się Paulina Szulc, a trzeci jest Mateusz Neihs.

W kategorii samorządność i społeczność lokalna wygrała Katarzyna Wieczonkowska. Za nią, na drugim miejscu jest Rafał Kosecki, a na trzecim Anna Lembicz. W kategorii biznes pierwsze miejsce zajął Steffen Zimny, drugie Henryk Kinder, a trzecie Jerzy Suchomski. Więcej o plebiscycie i zwycięzcach przeczytasz w piątkowym "Dzienniku Kociewskim". Wszystkim laureatom, ale też kandydatom, którzy wzięli udział w naszym plebiscycie, serdecznie gratulujemy. Poniżej można sprawdzić wyniki głosowania.

WYNIKI PLEBISCYTU OSOBOWOŚCI ROKU 2016 - ETAP POWIATOWY

Na początku lutego zwycięzcy z miast i powiatów w każdej kategorii wezmą udział w wojewódzkim finale plebiscytu, w którym zachowując dotychczas zdobyte głosy, powalczą o tytuły Osobowości Roku Pomorza 2016 i dodatkowe, cenne nagrody. Finałowe głosowanie rozpocznie się 1 lutego br. i potrwa do 15 lutego do godz. 21.

20 lutego w Gdańsku odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki i dyplomy. Kilka dni później do całego nakładu "Dziennika Bałtyckiego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów plebiscytu.

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?