Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Skarszewy: Dziś, we wtorek rano, z rzeki Wietcisa wyłowiono zwłoki 48-letniego mężczyzny.

Skarszewy: Jak potwierdza starogardzka prokuratura, która prowadzi postępowanie w tej sprawie, chodzi o emerytowanego policjanta.

- Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń wynika, że do tragicznego zdarzenia mogło dojść bez udziału osób trzecich - informuje Zbigniew Sulewski, zastępca prokuratora rejonowego. - Przypuszczalnie mężczyzna mógł się pośliznąć na skarpie i wpaść do rzeki. Najprawdopodobniej miało to miejsce w poniedziałkowe popołudnie lub w poniedziałkowy wczesny wieczór.

Ostatecznie będzie wszystko wiadomo po wynikach sekcji zwłok.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ANTIDOG (gość)

Je.bać Policję...Jeszcze Jeden!!!Jeszcze Jeden!!!Jeszcze Jeden!!!
Dworcowa się cieszy że jeden z nich nie żyje :D !!!
CHWDP !

czytelnik skarszewskiego chłamu (gość)

cd -wpisu dokonałem na stronie Skarszew...i cóż?pojawił się tutaj-żenada...Skarszewy-nasze ???miasto.Nie!Skarszewy-peryferia Starogardu-tak to wygląda.

czytelnik chłamu (gość)

po jakiego grzyba ta strona skoro to w większości kopia strony Starogardu?czy to znaczy,że jesteśmy kimś gorszym,mniejszym miastem bez ambicji?Panie Dadaczyński,rusz Pan dupsko,nie działaj wszędzie-a zacznij robić jedno ale dobrze,naprawdę dobrze!!!wszystkich srok za ogon nie da się złapać!

Karolina,skarszewy (gość)

Po co takie glupie komentarze, rodzina cierpi bo straciła najblizsza im osobę. Uszanujcie to

smutek (gość)

"mężczyzna mógł się pośliznąć na skarpie i wpaść do rzeki"... słyszałem o kilku takich, którzy musieli się tak właśnie poślizgnąć, wpadli do rzeki, pod pociąg lub pod tira. Życie kochani samo życie w POlsce jest wyzwaniem, zwłaszcza jak tzw premier w biały dzień okrada człowieka z pieniędzy w OFE....

JA (gość)

Już sie zaczynaja Skarszewskie opinie i plotki.Facet nie zyje i tyle.Nie trzeba tego komentować w jakiś sposób.