Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Skarszewy: Dziś, we wtorek rano, z rzeki Wietcisa wyłowiono zwłoki 48-letniego mężczyzny.

Skarszewy: Jak potwierdza starogardzka prokuratura, która prowadzi postępowanie w tej sprawie, chodzi o emerytowanego policjanta.

- Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń wynika, że do tragicznego zdarzenia mogło dojść bez udziału osób trzecich - informuje Zbigniew Sulewski, zastępca prokuratora rejonowego. - Przypuszczalnie mężczyzna mógł się pośliznąć na skarpie i wpaść do rzeki. Najprawdopodobniej miało to miejsce w poniedziałkowe popołudnie lub w poniedziałkowy wczesny wieczór.

Ostatecznie będzie wszystko wiadomo po wynikach sekcji zwłok.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ANTIDOG (gość)

Je.bać Policję...Jeszcze Jeden!!!Jeszcze Jeden!!!Jeszcze Jeden!!!
Dworcowa się cieszy że jeden z nich nie żyje :D !!!
CHWDP !

czytelnik skarszewskiego chłamu (gość)

cd -wpisu dokonałem na stronie Skarszew...i cóż?pojawił się tutaj-żenada...Skarszewy-nasze ???miasto.Nie!Skarszewy-peryferia Starogardu-tak to wygląda.

czytelnik chłamu (gość)

po jakiego grzyba ta strona skoro to w większości kopia strony Starogardu?czy to znaczy,że jesteśmy kimś gorszym,mniejszym miastem bez ambicji?Panie Dadaczyński,rusz Pan dupsko,nie działaj wszędzie-a zacznij robić jedno ale dobrze,naprawdę dobrze!!!wszystkich srok za ogon nie da się złapać!

Nie karmic trolow (gość)

Dlaczego moderator nie zablokuje mozliwosci dodawania opinii ?

Karolina,skarszewy (gość)

Po co takie glupie komentarze, rodzina cierpi bo straciła najblizsza im osobę. Uszanujcie to

smutek (gość)

"mężczyzna mógł się pośliznąć na skarpie i wpaść do rzeki"... słyszałem o kilku takich, którzy musieli się tak właśnie poślizgnąć, wpadli do rzeki, pod pociąg lub pod tira. Życie kochani samo życie w POlsce jest wyzwaniem, zwłaszcza jak tzw premier w biały dzień okrada człowieka z pieniędzy w OFE....

JA (gość)

Już sie zaczynaja Skarszewskie opinie i plotki.Facet nie zyje i tyle.Nie trzeba tego komentować w jakiś sposób.

stg (gość)

Th chyba patrzysz na to co sam robisz facet na emeryturze bioracy lapowki!?wez sie zastanow