Skarszewy. Wyłowiono zwłoki z rzeki

Skarszewy: Dziś, we wtorek rano, z rzeki Wietcisa wyłowiono zwłoki 48-letniego mężczyzny.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Skarszewy: Jak potwierdza starogardzka prokuratura, która prowadzi postępowanie w tej sprawie, chodzi o emerytowanego policjanta.

- Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń wynika, że do tragicznego zdarzenia mogło dojść bez udziału osób trzecich - informuje Zbigniew Sulewski, zastępca prokuratora rejonowego. - Przypuszczalnie mężczyzna mógł się pośliznąć na skarpie i wpaść do rzeki. Najprawdopodobniej miało to miejsce w poniedziałkowe popołudnie lub w poniedziałkowy wczesny wieczór.

Ostatecznie będzie wszystko wiadomo po wynikach sekcji zwłok.

Komentarze (11)

avatar
avatar
ANTIDOG (gość)

Je.bać Policję...Jeszcze Jeden!!!Jeszcze Jeden!!!Jeszcze Jeden!!!
Dworcowa się cieszy że jeden z nich nie żyje :D !!!
CHWDP !

avatar
czytelnik skarszewskiego chłamu (gość)

cd -wpisu dokonałem na stronie Skarszew...i cóż?pojawił się tutaj-żenada...Skarszewy-nasze ???miasto.Nie!Skarszewy-peryferia Starogardu-tak to wygląda.

avatar
czytelnik chłamu (gość)

po jakiego grzyba ta strona skoro to w większości kopia strony Starogardu?czy to znaczy,że jesteśmy kimś gorszym,mniejszym miastem bez ambicji?Panie Dadaczyński,rusz Pan dupsko,nie działaj wszędzie-a zacznij robić jedno ale dobrze,naprawdę dobrze!!!wszystkich srok za ogon nie da się złapać!

avatar
smutek (gość)

"mężczyzna mógł się pośliznąć na skarpie i wpaść do rzeki"... słyszałem o kilku takich, którzy musieli się tak właśnie poślizgnąć, wpadli do rzeki, pod pociąg lub pod tira. Życie kochani samo życie w POlsce jest wyzwaniem, zwłaszcza jak tzw premier w biały dzień okrada człowieka z pieniędzy w OFE....

avatar
JA (gość)

Już sie zaczynaja Skarszewskie opinie i plotki.Facet nie zyje i tyle.Nie trzeba tego komentować w jakiś sposób.

Wybierz kategorię