Kokoszkowy. Zdesperowany ojciec walczy o dziecko. Protestuje przed domem, w którym jest jego była partnerka z córką

Jarosław Sawczenko rozstał się z partnerką. Ma prawo do tygodniowego zabrania dziecka do swojego domu. Według sądowej ugody powinien od 18 lipca spędzać czas z córką.Tak się jednak nie stało. Mężczyzna postanowił zaprotestować.

Samochód z przyczepą i transparentem stanął przed domem, w którym znajduje się jego córka z byłą partnerką. Jarosław Sawczenko tymczasowo zamieszkał w aucie. Chce być tu do czasu, aż uda mu się wyjechać z dzieckiem na wakacje.

Mężczyzna chce w ten sposób zwrócić uwagę na łamanie swoich praw. Od 18 lipca miał wyjechać z dzieckiem na wakacje. Dziewczynka jednak nie została do tego przygotowana i wciąż przebywa z matką.
- Czuję się zrozpaczony i bezsilny - mówi Pan Jarosław. - Córka zajmuje najważniejsze miejsce w moim sercu. W minionym roku spędziliśmy wspólnie wakacje. W tym roku także szykowaliśmy się do wyjazdu. Jednak moja była partnerka mści się na mnie i wykorzystuje w tym celu dziecko. Córka tego nie rozumie, a tu przede wszystkim chodzi o jej dobro.

Matka dziewczynki nie chce komentować sprawy.

  • Do tematu jeszcze wrócimy. *

kfu

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.09.2018, 13:58

Odblokuj komentowanie na FB ruski kacapie,to okaże się co z ciebie za burak. A gdzie te skany przelewów za "seks i inne rzeczy" kłamco?

23.09.2018, 18:45

Córka ma gdzieś tego socjopate i klamce

15.09.2018, 18:30

Lecz się socjopato

12.08.2018, 16:58

Publiczne pranie brudów u mnie trwało dwa lata ale tylko ze strony bylego.Dwa lata oczernial mnie na facebooku, wsród znajomych i rodziny.walczył w sadzie o dzieci klamiac w zywe oczy. Twierdzil, ze zdradzilam, ze bije dziecko, ze jestem narkomanką i alkoholiczka, ktora nie moze wychowywac dziecka.Chcial mi je zabrac z zemsty.Pisal ,ze karma do mnie wróci i Bog ukarze (za rzeczy,ktorych nie zrobilam.) I co? Umarł tragicznie w te wakacje, utonął w pieknym jeziorku. Był i nie ma. Facet przed 40.

06.08.2018, 08:56

Córka nie chce z nim się widzieć,to jakiś psychopata. Matka to zawsze matka,a ojciec ma zapewnić byt rodzinie.

29.07.2018, 16:19

Tak się wszyscy wypowiadacie a nie wiecie jak jest naprawdę. Znam obie strony osobiście i nie dziwię się, że matka nie chce dać mu córki :)

28.07.2018, 08:52

Stój krzycz mów głośno o niesprawiedliwość nie daj się. Matka dziecka może i głucha na to co mówisz ale córka słyszy. Nie poddawaj się.

26.07.2018, 23:22

Pięknie napisane, stereotyp panujacy w tym zacofanym karaju nigdy sie nie zmieni. W sądach rodzinnych siedzą stare dewotki ktore nigdy nie pozwola aby ojciec miał jakiekolwiek prawo. Żal mi tego chłopa, który kocha swoją córkę i nie może być jej ojcem bo jakiś imbecyl czyli jej matka mu to ogranicza nie patrzac na dobro dziecka.

26.07.2018, 22:30

Wanda - chyba żyjesz w innej rzeczywistości. Takie rzeczy to tylko w telewizji w szmirach z cyklu: "Sędzia Anna Maria Wesołowska".

26.07.2018, 22:27

Kiedy dotrze do wszystkich 'wyznawców' polskiego wymiaru (nie)sprawiedliwości (swoją drogą nieudolnego do bólu), że w Polsce każdy ojciec jest niejako z urzędu śmieciem, bankomatem i przeszkodą na nowej drodze życia matki-polki-rozwódki?! W tym kraju byle jaka matka po rozwodzie jest lepsza od najlepszego ojca. "Matka" z automatu/urzędu zdobywa status "właścicielki" dziecka. Wspomniana "matka" jest w stanie całkowicie bezkarnie i dowolnie władać (tak - to jedyny słuszne określenie słowo!) dzieckiem, manipulować nim, alienować od ojca i czynić wiele innych krzywd (rozpoznanych i nazwanych już lata temu w innych cywilizowanych krajach). Polska to dziki i zacofany kraj, a władze wykonawcza, ustawodawcza, i sądownicza (!!!) to jeden wielki układ biznesowo-towarzyski. Jeden drugiemu krzywdy nie zrobi i nawet największe świństwo zamiecie pod dywan.

25.07.2018, 15:07

Jeżeli jest wyrok sądu, że ojciec ma spędzić wakacje z dzieckiem, to obowiązkiem matki jest to respektować. Za uporczywe nie wykonywanie wyroku sądu, może spowodować odebranie jej dziecka. Matka działa na szkodę dziecka i to nie jest jej własność. Dziecko ma prawo do spędzania czasu i z ojcem i z matką.

23.07.2018, 15:38

Jesteś nienormalną kobito tfu na ciebie

21.07.2018, 15:49

"Życzliwy" - nie szanuje warunków na które wcześniej się zgodziła. Czy to nie jest poniżej poziomu ojca, który zgodnie z tymi warunkami spędza czas dla niego wyznaczony najbliżej dziecka jak może? Gdyby matka postępował jak powinna nie byłoby tej całej szopki i halowych dyskusji. Trochę rozsądku mogłaby zachować, jeszcze nie jest za późno. Poza tym nie podzzywaj się i nie przepraszaj za moje wypowiedzi. To już też świadczy o poziomie...

21.07.2018, 12:17

Sorry za pomylke. Nie ma poziomu niższego od ojca dziecka

21.07.2018, 10:27

Przestańcie eskalować konflikt. Matka, ojciec i dziecko powinni udać się do psychologow i pedagogów, tam potwierdzą się bądź wykluczą zarzuty każdej ze stron. Spokojna rozmowa, a nie taki szum i nagonka, ma zbawienny wpływ na relacje. Powodzenia!

21.07.2018, 01:05

Panie J daj juz spokoj corce ktora nie chce cie znac robisz z siebie blazna a to nie cyrk pomyliles chyba dom z namiotem cyrkowym tam moze by sie z ciebienie jeden gosc usmial jak to w cyrku z blazna wszyscy sie smieja nie prawda ? Ogarnij sie bo smrod leci za toba

20.07.2018, 23:28

Jeżeli matka jest w posiadaniu takich dowodów, to niech wykorzysta je przed sądem a nie łamie bezpodstawnie ugodę, którą zawarła i nie wydaje dziecka w ustalonych terminach. W ten sposób świadomie prowokuje takie sytuacje i tym samym pokazuje poziom niższy niż ojciec dziecka.

20.07.2018, 22:39

Oboje rodzice zawarli ugodę przed sądem i oboje zgodzili sie na warunki w niej zawarte. Jest bez znaczenia to, jak tu niejednokrotnie zarzucano, czy ojciec dziecka jest psychopatą zza Buga, czy matka dziecka jest wariatką bez serca. Jeżeli którekolwiek z rodziców faktycznie maltretuje dziecko, to drugi z rodziców ma prawo i moralny obowiązek prawnie uzyskać zakaz zbliżania się do dziecka rodzica który je krzywdzi lub zmiany zapisów ugody, którą zawarli. Sytuacji, w której znalazła się ta rodzina, można było uniknąć. Wystarczyło szanować warunki podpisanego dokumentu lub zadbać o ich zmianę. Takie szarpanie się o córeczkę nie wniesie nic dobrego do jej życia. Aniu, jeżeli masz faktyczne powody do tego, by nie wydać dziecka ojcu, załatw to drogą formalną, w cywilizowany sposób. Nie pozwól Majce przeżywać takich emocji.

20.07.2018, 22:23

Napisałam prośbę o odblokowanie. Czekam na reakcję. Jakby coś, to można komentować na kociewskim profilu :)

20.07.2018, 21:39

Na fb koleś ma zablokowane dodawanie komentarzy bo dobrze wie że za dużo prawdy by wyszło ;)

20.07.2018, 21:29

Hej, anonimowe kozaki :D Tutaj komentujecie zakrywając się byle jakim podpisem, a na FB już tego nie robicie? Wylejcie swoje żale na profilu ojca Majki (Jarosław Sawczenko) lub w tym miejscu: https://www.facebook.com/wiescizkociewia/videos/2006098036100955/?t=13
Dacie radę?

20.07.2018, 21:19

Obejrzałam film na kociewskipl i prawie dałam się nabrać. Już w pierwszych słowach pan s opowiada, że walczy o SWOJE prawa, potem dopiero reflektuje, że o prawa dziecka.Dalej jest tylko gorzej. Oczernia matkę dziecka, a to pieniądze(na pierwszym miejscu), a to chałupa, a to rodzina. I na tak przygotowanym tle się wybiela, pracuje i płaci podatki, yhy. Jak zobaczyłam, że koczuje pod cudzym domem, zakłócając mir domowy, robiąc medialna szopkę, na pamiątkę po wsze czasy dla wszystkich swoich potomków, to z zażenowania wyszperałam czy go ktoś w znajomych np na fb posiada i kto zacz. Nie zawiodłam się. Wszystkie lamenty wywalone na wierzch, epatowanie skrajnymi uczuciami, wszystkie dane łącznie z danymi dziecka i obecnej partnerki, zero godności i poszanowania prywatności. I to nie ważne ile osób dziś, teraz przyklaśnie, bo za pół roku każdemu się znudzi a smród w internecie zostaje po wsze czasy, to taki prezent dla potomnych i piątej wodzie po kisielu. Dziwię się tylko Beacie, że taki materiał dopuściła, bo z kociewskiej magiel miejski się robi, a sama przeszła niejedno i powinna wiedzieć, że bagno wciąga. Tfu.

20.07.2018, 16:35

Witam. Od razu zaznaczam ze to moj pierwszy i dzisiaj jedyny komentarz. Także nie czytałem hejtow z dzisiaj nie majacych zwiazku z prawdą i faktami. Zapraszam na moj profil fb w ktorym upublicznilem wiele postów starszych. Jeżeli będą pytania lub wątpliwosci co do nich to wiecie gdzie mnie szukac celem rozmowy

20.07.2018, 15:58

A co niby dziecko z dnia na dzień zaczęło się bać ojca dziwna sprawa. W zeszłym roku spędzała super wakacje z ojcem i widać uśmiech, radość. Zła kobieta z tej matki...oj bardzo zła tak grać uczuciami dziecka.

20.07.2018, 15:38